> Wspolpraca

szczegoly-ofertyUważając, że pełne zaufanie na linii wykonawca – klient przynosi najlepsze efekty, określamy zasady współpracy ze zleceniodawcą.

Dla kogo?

Nasze usługi elektryczne kierujemy nie tylko do firm, ale również do klientów indywidualnych. Jeśli potrzebujesz rozbudowanej i złożonej instalacji, wtedy dla Twojego większego bezpieczeństwa prawnego zawrzemy z Tobą umowę.

Gwarancja

Udzielamy gwarancji podstawowej oraz gwarancji na prace montażowe. Gwarancja na użyte podczas instalacji materiały zależy od ich producentów. Oczywiście doradzimy ich wybór.

Zasięg

Obszar województwa pomorskie. Elektryk z Gdyni, Gdańska i Sopotu? Nie tylko! Działamy na terenie całego województwa pomorskiego.

 

 

Cena

Zależy nam na jakości naszych instalacji elektrycznych. W Trójmieście nie brakuje tanich elektryków. Pytanie brzmi, czy są to jednak dobrzy elektrycy? I czy po ich interwencjach możesz spać spokojnie. My stawiamy na jakość i bezpieczeństwo. Po nas nie trzeba poprawiać.

Sposób zapłaty

Rozliczamy się przelewem lub gotówką. Istnieje możliwość wpłat etapowych – szczególnie przy dużych instalacjach, w których się specjalizujemy. Naszą pracę dzielimy na etapy, dzięki czemu masz pewność, że wszystko dokładnie zostanie wykonane krok po kroku. Uwaga: wystawiamy faktury VAT.

Wyceny dokonujemy bezpłatnie

Jeśli chcesz wydać pieniądze na remont instalacji elektrycznej w Twoim domu czy firmie, zastanów się dobrze. Doskonale wiemy, że często chęć zaoszczędzenia, wpływa potem na dużą częstotliwość napraw związanych z awariami urządzeń zamontowanych przez tanich niby-fachowców.

Z naszą firmą masz profesjonalną opiekę prawną oraz gwarancję, że poprowadzimy instalację błyskawicznie i dokładnie, od A do Z. Jeśli chcecie Państwo przeprowadzić odbiór instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, dzwońcie po nas!

Odbiór instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym? Zadzwoń po nas!