ul. Myczkowskiego 2, 80-215 Gdańsk

604 664 325
prad.gda@gmail.com

Współpraca

Dla kogo?

Nasze usługi elektryczne kierujemy nie tylko do firm, ale również do klientów indywidualnych. Jeśli potrzebujesz rozbudowanej i złożonej instalacji, wtedy dla Twojego większego bezpieczeństwa prawnego zawrzemy z Tobą umowę.

Gwarancja

Udzielamy gwarancji podstawowej oraz gwarancji na prace montażowe. Gwarancja na użyte podczas instalacji materiały zależy od ich producentów. Oczywiście doradzimy ich wybór.

Cena

Zależy nam na jakości naszych instalacji elektrycznych. W Trójmieście nie brakuje tanich elektryków. Pytanie brzmi, czy są to jednak dobrzy elektrycy? I czy po ich interwencjach możesz spać spokojnie. My stawiamy na jakość i bezpieczeństwo. Po nas nie trzeba poprawiać.

Sposób zapłaty

Rozliczamy się przelewem lub gotówką. Istnieje możliwość wpłat etapowych – szczególnie przy dużych instalacjach, w których się specjalizujemy. Naszą pracę dzielimy na etapy, dzięki czemu masz pewność, że wszystko dokładnie zostanie wykonane krok po kroku. Uwaga: wystawiamy faktury VAT.

Wyceny dokonujemy bezpłatnie

Jeśli chcesz wydać pieniądze na remont instalacji elektrycznej w Twoim domu czy firmie, zastanów się dobrze. Doskonale wiemy, że często chęć zaoszczędzenia, wpływa potem na dużą częstotliwość napraw związanych z awariami urządzeń zamontowanych przez tanich niby-fachowców.

Z naszą firmą masz profesjonalną opiekę prawną oraz gwarancję, że poprowadzimy instalację błyskawicznie i dokładnie,
od A do Z. Jeśli chcecie Państwo przeprowadzić odbiór instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, dzwońcie po nas!

współpraca

Dlaczego warto nam zaufać

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Elastyczność

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.